Garážová vrata a dveře

Garážová vrata jsou určena převážně pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Jsou vyráběna z komponentů shodných s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Liší se od průmyslových vrat pouze svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Konstrukce a povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost.

Je řada garáží, které jsou osazeny starými výklopnými nebo křídlovými vraty, s ostěním nebo nadpražím menším než 10 cm nebo jsou vrata přes celou šířku a výšku garáže. Majitelé takových garáží si bohužel myslí, že si taková vrata nemůžou pořídit. Nabízíme vrata společnosti TRIDO, která vyvinula patentově chráněnou technologii výměny garážových vrat, která umožňuje osadit nová sekční garážová vrata i do těchto garáží.

Nově nabízíme také vstupní dveře Manusa.Tento systém automatických vstupních dveří je možné přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům na vstup. Pohony Visio a Activa fungují na principu motorů na střídavý proud a jsou ovládány frekvenčním měničem pomocí mikroprocesoru. Bezchybně ovládají automatické dveře za každé situace s důrazem na bezpečnost. Zajistíme pro Vás plnou výrobu, dodávku, montáž a servis automatických dveřních systémů po celé České republice.

Další novinkou jsou oblíbená a elegantní garážová vrata Hörmann