Bezpečnostní fólie do oken

Zcela nenápadné a přitom vysoce odolné jsou moderní bezpečnostní a ochranné fólie Global. Lze je dodatečně aplikovat prakticky na libovolné sklo.

Čirá nebo zabarvená fólie je vyrobena z vrstveného vysoko pevnostního polyesterového filmu a je opatřena z jedné strany vysoce adhezívním lepem a z druhé strany několika tvrzenými vrstvami proti poškrábání.

Bezpečnostní fólie Global změní vaše obyčejné sklo na vysoce odolné, bezpečnostní sklo. Po nalepení na vnitřní stranu skla získáte ochranu před vyloupením, napadením, vandalismem, tlakovými vlnami (např. při explozích ) i před rozbitím přírodními živly.

Kvalitní a bezpečné okenní fólie se hodí do každé domácnosti i firmy. Vyhnete se krádeži a zabezpečíte svůj majetek. Nebojte se připlatit si za bezpečí Vašeho majetku.

Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní fólie SMC AX

Je čirá fólie o síle 12 mil (0,3 mm), vyrobena z několika vrstev polyesteru s dvojitou povrchovou úpravou proti poškrábání. Tato povrchová úprava zabezpečuje stejný možný způsob údržby jako u běžného okna, kromě chemických látek jako jsou rozpouštědla apod. a tvrdých ostrých předmětů. Fólie zadržuje 99% škodlivého UV záření. Fólie SMC AX se dodává v šířkách 1,524 m a 1,83 m.

Použití bezpečnostních fóií: Výlohy obchodů, veškerá okna a prosklené plochy u rodinných domů, kanceláří, úřadů, bank, výrobních hal, bytů (balkonů),střešních oken, apod.

Všude tam, kde je požadováno bezpečí pro obyvatele i zabezpečení vnitřního vybavení. Kde je požadován atest (např. pojišťovnami) je nutné použít výhradně bezpečnostní fólii SMC AX.

Bezpečnostní fólie SMC AX se instaluje vždy na vnitřní stranu okna (z interiéru), na sklo minimálně 3 mm silné. Může se instalovat i na stávající prosklení !

Přibližná cena za m2: 800 kč

bezpecnostni1

Ochranná fólie

Nejvhodnější použití ochranných fólií je všude tam, kde hrozí možnost rozbití skla (úmyslného či náhodného) a následná možnost zranění (pořezání) osob, zejména dětí. Nejčastější jsou aplikace pro školy, školky, nemocnice, úřady, hotely i domácnosti.

Ochranná fólie je nezbytností pro veškeré skleněné plochy v interiérech, jako např. schodiště, skleněné příčky, přepážky, ale lze ji využít např. i na střešní okna, skleníky apod., i proti kroupám.

SMC 4 – je čirá fólie o síle 4 mil (0,1 mm) SMC 7 – je čirá fólie o síle 7 mil (0,175 mm)

Přibližná cena za m2: 490 kč

Ochranná folie

Potřebujete okenní fólie pro vyšší bezpečí? Pošlete nám poptávku