Garážová vrata a dveře

Garážová vrata jsou určena převážně pro standardní garáže, dvojgaráže nebo vjezd do hromadných garáží. Jsou vyráběna z komponentů shodných s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Liší se od průmyslových vrat pouze svým vnějším vzhledem a použitým pohonem. Konstrukce a povrchová úprava zajišťuje vysokou provozní užitnost a dlouhou životnost.

Je řada garáží, které jsou osazeny starými výklopnými nebo křídlovými vraty, s ostěním nebo nadpražím menším než 10 cm nebo jsou vrata přes celou šířku a výšku garáže. Majitelé takových garáží si bohužel myslí, že si taková vrata nemůžou pořídit. Nabízíme vrata společnosti TRIDO, která vyvinula patentově chráněnou technologii výměny garážových vrat, která umožňuje osadit nová sekční garážová vrata i do těchto garáží.

Nově nabízíme také vstupní dveře Manusa.Tento systém automatických vstupních dveří je možné přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům na vstup. Pohony Visio a Activa fungují na principu motorů na střídavý proud a jsou ovládány frekvenčním měničem pomocí mikroprocesoru. Bezchybně ovládají automatické dveře za každé situace s důrazem na bezpečnost. Zajistíme pro Vás plnou výrobu, dodávku, montáž a servis automatických dveřních systémů po celé České republice.

Další novinkou jsou oblíbená a elegantní garážová vrata Hörmann

Garážová vrata
Sekční vrata

Sekční garážová vrata TRIDO

Garážová vrata jsou vyráběna na míru, podle přání zákazníka. Vzhled a typ je na Vás. Do sekčních garážových vrat je možnost nainstalovat i vstupní dveře. Ovládání vrat je automatické, s pohonem od německého výrobce SOMMER.

Více informací
h-vrata

Garážová vrata Hörmann

Elegantní garážová vrata na pohon se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný.

Více informací
vSTUPNÍ DVEŘE mANUSA

Vstupní dveře MANUSA

Systémy automatických vstupních dveří, které je možné přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům na vstup. Bezchybné ovládání zajišťují motory Palma, Bravo a Activa s možností dálkového ovládání a důrazem na bezpečnost.

Více informací

Potřebujete nová garážová vrata? Pošlete nám poptávku