Okenní fólie

SDI fólie jsou novinkou na trhu, proto nejsou příliš známé. Nicméně díky skvělé ceně (SDI fólie jsou jedny z nejlevnějších na trhu), moderním technologiím a kvalitní distribuční síti jsou čím dál oblíbenější.

Využití

Nejvíce riziková místa budov jsou především jejich prosklené plochy, okna a dveře. Okenní fólie dokáží vylepšit právě tyto mechanické i fyzikální vlastnosti skla. Dokáží okna zabezpečit proti násilnému vniknutí, ale i proti úniku tepla a zase naopak proti přehřívání místností, zajistit jejich soukromí a celkově vylepší design budovy.

Bezpečnost

Vyplatí se připlatit si za bezpečnost, soukromý a zdraví. Okenní fólie jsou v poslední době velice populární jak u velkých firem, tak i u rodinných domů. Okenní fólie dokáží spolehlivě zamezit násilnému vniknutí do domu.

Ochranná folie
Bezpečnostní fólie

Bezpečnostní okenní fólie

Jsou určeny především pro Vaše bezpečí. Zabraňují vloupání, rozbití a např. tlakovým vlnám. Jsou odolné vůči poškrábání. Je možnost zakoupit zabarvenou nebo čirou fólii. Okenní fólie jsou od společnosti SDI Global, kvalitní a levné. Vyplatí se připlatit si za bezpečí.

Více informací

Protisluneční fólie do oken

Protisluneční okenní fólie

Protisluneční fólie jsou určené pro vaše pohodlí jak v domácnosti tak v kancelářích. Zabraňují až 78% slunečního záření, zadržují až 99% škodlivého ultrafialového záření. Protisluneční fólie se vyplatí, zvlášť k velkým budovám, nemusíte se o ně speciálně starat a vydrží dlouhodobě.

Více informací

Privátní folie do oken

Privátní okenní fólie

Privátní fólie jsou určeny pro Vaše soukromí. Některé typy fólií zabraňují průchodu světla, je možnost i zabarvení fólií, např. bílá bronzová atd. Fólie jsou vhodné k velkým budovám, rodinným domkům nebo do bytů. Pokud chcete soukromí, pak jsou privátní fólie správná volba.

Více informací

Uvažujete o nových fóliích do oken? Pošlete nám poptávku