Privátní fólie do oken

Privátní matová fólie je určená k zneprůhlednění skleněných ploch při zachování maximální propustnosti světla, nahrazují pískované sklo.

Sklo s privátní fólií se jeví jako matné mléčné sklo, které může mít bílou, stříbrnou, bronzovou nebo šedou barvu. Další typy speciálních fólií například zabraňují průchodu světla.

Jestli hledáte způsob jak si udržet soukromí v domácnosti nebo firmách pak jsou privátní fólie správná volba. Existuje několik možností zabarvení a materiálu.

Nemusíte se o ně speciálně starat, vydrží dlouho a jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, nejsou drahé a vyhoví veškerým Vaší požadavkům.

privatni1

Použití

Ochraňují Vaše soukromí v koupelnách, v nemocnicích, bazénech, fitness a všude tam kde nechcete být viděni z okolního prostředí nebo kde potřebujete zneprůhlednit skleněné plochy, ať už částečně nebo úplně. Instaluje se na vnitřní stranu skleněné plochy. Výhodou je možnost dodatečné instalace na stávající prosklení.

Popis a vlastnosti

Polyesterový film silný 0,035 – 0,055 mm, opatřený dvojitou protioděrovou vrstvou, která zabezpečuje bezproblémovou údržbu a mytí. Díky vysoce přilnavému lepu vytvoří fólie se sklem souvislý povrch. Dodává se v šířce 1,524 m a v barevném odstínu matná bílá, bronzová, stříbrná. V odstínu matná bílá se dodává také I v šířce 1,83 m.

Nejběžnější typy

Z 200 – bílá matová
MZ 200 – stříbrná matová
MB 200 – bronzová matová
MG 200 – šedá matová
BLK – 1 – černá neprůhledná
Přibližná cena za m2: 490 kč

Hledáte způsob jak si udržet soukromí? Pošlete nám poptávku