Protisluneční fólie do oken

Protisluneční okenní fólie zadržují až 78 % slunečního záření, zmírňují tepelné účinky slunečního záření na lidský organismus, přístroje i další vybavení interiéru snižují průchod světla okenní plochou dle typu fólie o 8 až 95 %.

Zlepšují tepelně-izolační vlastnosti okenní tabule, zadržují až 99% škodlivého ultrafialového záření, šetří energetické náklady na provoz klimatizačních zařízení v letním období a na vytápění objektu v zimním období.

Reflexivní typy fólií zvyšují estetickou úroveň objektů i vnitřních prosklených ploch, jsou opatřeny dvojitým tvrzeným povrchem odolným proti otěru.

Snižují nebezpečí zranění osob rozbitým sklem mytí a údržba se provádí běžným způsobem jako skleněné povrchy, díky vysoce přilnavému lepidlu vytváří se sklem souvislou plochu

Protisluneční fólie do oken

Interní (vnitřní) okenní fólie

Interní okenní fólie se instalují na vnitřní stranu skla, popřípadě, pokud je to možné tak na vnější okno zevnitř (např. u starých šroubovacích oken). Interní fólie jsou nejčastějším typem protislunečních okenních fólií.
Nejběžnější typy fólií : M 20, M 35 – stříbro NE 35, 55 – neutrál DL 15 – stříbro – speciální úprava kovu, pro dlouhodobou trvanlivost reflexe.

Přibližná cena za m2: 730 kč

Vnitřní folie do oken

Externí (venkovní) okenní fólie

Instalují se na vnější stranu skla z exteriéru. Jsou to nejúčinnější proti-sluneční fólie, díky přímému odrazu slunečních paprsků.

Vyrábějí se ve 2 odstínech : stříbro s dvaceti a čtyřiceti procentní prostupností světla a bronz s 10 procentní prostupností světla. Tyto fólie mají speciální povrchovou úpravu proti vnějším vlivům.

Nejběžnější typy externích fólií: M 20 xt, M 35 xt – stříbro M 10 B xt– stříbro–bronz

Přibližná cena za m2: 770 kč

Venkovní fólie do oken

Potřebujete okenní fólie pro vyšší komfort? Pošlete nám poptávku