Venkovní žaluzie a rolety

Venkovní rolety je možné využít jak pro ochranu oken rodinných domů, tak rekreačních objektů a chat, ale také pro všechny typy oken bytových domů.

Venkovní rolety se používají nejen jako ochrana před únikem tepla, kdy se výrazně zvyšuje izolační schopnost oken, představují také vynikající protihlukovou ochranu.

Hliníkové předokenní rolety pak představují skvělou ochranu před povětrnostními vlivy, která chrání plastová, dřevěná i hliníková okna proti rozmarům počasí a znatelně tak prodlužují jejich životnost. Samozřejmě je možné rolety použít také jako ochranu před přílišným slunečním zářením.

Zejména u rodinných domů, chat, chalup a dalších rekreačních objektů představují předokenní hliníkové rolety výborný bezpečnostní prvek. Rolety jsou chráněny proti nadzvednutí speciální pružinou a představují tak nesnadnou překážku pro zloděje a dobrou ochranu proti vloupání. K roletám je navíc možné volitelně dodat navíjecí sítě proti hmyzu.

Venkovní rolety a žaluzie
Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky.

Více informací

Venkovní rolety

Venkovní rolety

Venkovní rolety se vyrábí v mnoha provedení – klasické hliníkové rolety, předokenní rolety, rolety s podomítkovým provedením nebo plastové nadokenní rolety.

Více informací

Screen rolety

Screen rolety

V-rol je lehká svislá markýza v ekonomickém provedení. Hřídel s navinutou látkou není chráněna boxem, proto je konstrukce vhodná pro montáž do míst, kde je chráněná – například do připravených výklenků v nadpraží oken a všude tam, kde je textilie chráněna stavební konstrukcí.

Více informací

Sítě

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou praktickým doplňkem Vašeho obydlí při ochraně před obtížným hmyzem

Více informací

Potřebujete venkovní rolety do bytu nebo domu? Pošlete nám poptávku