Sekční garážová vrata TRIDO

Patří mezi nejčastěji používaný typ. Jsou ideálním řešení pro více druhů garáží, např. dvojgaráží nebo vjezdů do hromadných garáží.

Jsou dodávány na míru dle zákazníka. Celkový vzhled garáže je na požadavky zákazníka. V garáži můžou být nainstalované také dveře.

Garáž může ladit s Vaším domem nebo okny. Můžete se rozhodnout na vzhledu po domluvě s námi a věříme, že Vám vyhovíme

Jedny z největších předností jsou ovládání, flexibilita a spolehlivost.

Sekční vrata

Výsuvná garážová vrata TRIDO

Výsuvná vrata jsou ideálním řešením pro všechny typy garáží, dvojgaraží nebo vjezdů do hromadných garáží. Jsou dodávány na míru dle přání zákazníka a v nejširší nabídce barev a dekorů dřeva tak, aby byla v dokonalé barevné harmonii s domem popřípadě v dekoru oken.

Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a celo-obvodové elastické pryžové těsnění zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti vrat.

Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jezdí v kolejnici na kladkách s kuličkovými ložisky. Vrata jsou navíc nadlehčována pružinou, takže ani ruční ovládání nevyžaduje velkou fyzickou sílu.

Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně dlouhá životnost jsou vlastnosti, které charakterizují sekční vrata TRIDO. S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů) tvoří perfektní řešení pro Vaši garáž.

Ceny od: 18 800 kč

Sekční vrata TRIDO

Posuvná garážová vrata TRIDO

Jedinečné řešení umožňující jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. TRIDO je vyrábí přímo na míru z komponentů shodných s průmyslovými vraty, určenými pro vysoké provozní zatížení.

Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost. Vratové křídlo je složeno ze 4 a více vertikálně uložených sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a dokonalá soustava těsnění po celém obvodu zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů.

Sekce jsou při pohybu vedeny v závěsné kolejnici, která zajišťuje klidný pohyb vrat. Podlahové vedení vrat tvoří nerezový podlahový práh.Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně vysoká užitnost jsou vlastnosti, které charakterizují posuvná sekční vrata TRIDO.S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů) tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.

Ceny od: 28 500 kč

Posuvná vrata TRIDO

Potřebujete nová garážová vrata? Pošlete nám poptávku