Vnitřní vertikální žaluzie (interiérové)

Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových a kancelářských prostoru a zároveň nahrazují tradiční bytové prvky, jako závěsy a záclony.

Tento typ žaluzií nechybí snad v žádném rodinném domě nebo bytě. Dokážou skvěle vylepšit design interiéru a zachovat i soukromý uživatele.

Pokud si přejete vylepšit interiér nebo ochranu proti nepříjemnému slunci v létě a zároveň zachovat krásu vašeho domu nebo bytu, pak jste tady správně, stačí si jenom vybrat dle Vašich představ.

Interiérové vertikální žaluzie

Interiérové vertikální žaluzie BLUE LINE

Systém Blue line je postaven na horním bílém nosiči z oboustranně lakovaného hliníku o rozměrech 46 x 25 mm. Tento typ může být vybaven látkami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem. V nabídce je 68 barev a vzorů látek.

Materiálem může být 100% polyester, směs polyesteru a bavlny, 100% skleněné vlákno, PVC nebo speciální reflexní látka do počítačových místností.

Šířka látek u tohoto typu může být 127 mm nebo 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.

Přibližná cena za m2: 350 kč

Typ Min. šířka Max. šířka Max. výška Max. plocha
BLUE LINE 15 cm 400 cm 400 16 m2
Žaluzie BLUE LINE

Interiérové vertikální žaluzie BLUE LINE PVC

Tento systém s plastovými lamelami využijete zejména tam, kde to vlastnosti klasických látkových žaluzií neumožňují

Jedná se například o prostory se zvýšenou vlhkostí či prašností. Tento typ je vybaven plastovými lamelami z obsáhlého vzorníku, které umožňují sladit žaluzii s každým interiérem

Šířka lamel u tohoto typu je 89 mm. Ovládání, které je u tohoto systému možné v pěti variantách, je zajištěno řetízkem a provázkem.

Přibližná cena za m2: 850 kč

Typ Min. šířka Max. šířka Max. výška Max. plocha
BLUE LINE PVC 15 cm 400 cm 400 16 m2
Žaluzie BLUE LINE

Potřebujete nové žaluzie? My je máme! Pošlete nám poptávku