Žaluzie a rolety do interiéru

Žaluzie jsou k dostání už pěknou řádku let. Dříve chudá barevná paleta byla mnohonásobně rozšířena, přibyly zcela nové druhy žaluzií, k jejich výrobě se začaly využívat nové materiály vyznačující se výbornými užitnými vlastnostmi a designem, který zaujme i ty nejnáročnější zákazníky.

Poslání žaluzií

Žaluzie mají zcela jasné základní poslání. Slouží jako bariéra znemožňující proniknutí světla do interiéru, zároveň ukrývá život v domě nechtěným pohledům zvenčí. Zaručuje tak potřebné soukromí.

Využití žaluzií

Žaluzie jsou stále využívány tak, aby plnily své původní poslání. Nadto však přibyly další způsoby jejich využití, které vyplývají z jejich charakteristických vlastností. Velmi dobře jsou žaluzie využívány všude tam, kde je třeba předělit prostor.

Žaluzie vytvoří oddělené prostory bez nutnosti jakýchkoliv zásahu, umožní opětovné spojení, kdykoliv je potřeba. Dle použitých materiálů může také propouštět světlo, tím přináší další možnosti využití. Konkrétně je pak lze využít třeba v kancelářích či k oddělení kuchyně a jídelního koutu.

interiérové rolety a žaluzie
plise

Látkové rolety a plisé

Plisé a duete je určeno do všech typů oken a dveří. Lze je ovládat madlem, šňůrou nebo motorem. V jednom okně lze kombinovat i dva různé typy látek – tzv. provedení „den a noc“.

Více informací

rimske

Římské skládané rolety a posuvné stěny

Luxusní dojem s nádechem romantiky Vám propůjčí samotný pohled na skládanou roletu. Pro Váš útulný domov bude zhotovena z nejkvalitnějších látek různého složení, barev a motivů.

Více informací

Interiérové vertikální žaluzie

Vnitřní žaluzie

Vnitřní žaluzie představují jeden z nejstarších a nejrozšířenějších způsobů zastínění. Jsou vhodné pro všechny typy oken. Vyberte si z nabídky horizontálních, vertikálních nebo bambusových žaluzií.

Více informací

Potřebujete nové žaluzie do bytu nebo domu? Pošlete nám poptávku