Kazetové markýzy

Kazetové markýzy jsou skvěle vybaveny i do nepříznivého počasí. Hlavní částí je samotná kazeta, ta chrání markýzu a zabraňuje tak jejímu poškození.

Casabox se převážně používá jako balkónová clona, s možností motorického ovládání. Za příplatek je možné dodat konstrukci i v jiných barevných kombinací.

Tendabox působí elegantně a v poslední době je velice oblíbená. Její moderní vzhled vylepší vzhled vašeho domu.

Kazetové markýzy

Sluneční clona CASABOX

Kazetová clona CASABOX s kastlíkem malých rozměrů je výrazným doplňkem sortimentu v oblasti uzavřených slunečních clon.

Elegantní vzhled kazetové clony s minimálními rozměry kastlíku 12,3 x 21,5 cm umožňuje její použití při požadavku maximálních rozměrů zastínění 500 x 225 cm. Praktický upevňovací systém je vhodný pro montáž na stěnu i strop. Dokonalé ukrytí látky v kastlíku umožňuje výrazné prodloužení její životnosti.

CASABOX se převážně používá jako balkónová clona s využitím možnosti nastavení sklonu od vodorovné do svislé polohy. Tuto clonu je možné dodat včetně volánu. Barva konstrukce je standardně bílá. Za příplatek je možno dodat konstrukci i v jiných barevných odstínech.

Ceny od: 23 600 kč

Typ Min. šířka Min. výsuv Max. šířka Max. výsuv
CASABOX 190 cm 160 cm 500 cm 225 cm
Casabox

Sluneční clona TENDABOX

TENDABOX je kompaktní sluneční kazetová clona dokonalé konstrukce se zajímavým tvarem a moderním designem. Při jejím vývoji byly využity desetileté technické zkušenosti a nejnovější poznatky v tomto oboru. Zaoblený tvar kastlíku a předního profilu působí velmi elegantně a nadčasově.

V zasunutém stavu TENDABOX optimálně chrání použitou látku a ostatní mechanismy konstrukce a tím výrazně prodlužuje životnost celého výrobku.

Na stranách umístěné upevňovací konzole umožňují jednoduchou montáž a nastavení ramen od vodorovného až do svislého sklonu. Výrobek je možno lehce obsluhovat klikovým mechanismem nebo komfortním motorem. TENDABOX splní i nejnáročnější požadavky na estetický vzhled a dlouhou životnost. Za příplatek lze markýzu opatřit volánem.

Ceny od: 30 300 kč

Typ Min. šířka Min. výsuv Max. šířka Max. výsuv
TENDABOX 202 cm 150 cm 600 cm 350 cm
Sluneční clona TENDABOX

Potřebujete novou markýzu? Pošlete nám poptávku