Automatické vstupní dveře MANUSA

Systémy automatických vstupních dveří, které je možné přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům na vstup. Bezchybné ovládání zajišťují motory Palma, Bravo a Activa s možností dálkového ovládání a důrazem na bezpečnost.

Dveře můžou mít také několik užitečných vlastností: záložní baterie, automatický elektromechanický zámek, externí klíčový spínač nebo dálkové ovládání, komunikační interface pro připojení PC a spoustu dalších.

Dále je možná také různá povrchová úprava rámů práškovou barvou, nerezí, fólií s imitací dřeva a stříbrný, zlatý či bronzový elox.

vSTUPNÍ DVEŘE mANUSA

Centrální posuvné dveře MANUSA

Centrální posuvné dveře jsou kombinací všech výhod posuvných dveří, jako rychlé otevření, plynulý a snadný přístup a efektivního těsnění, které uspokojí nejnáročnější požadavky. Automatické dveře se vyrábí v centrálním nebo stranovém provedení. Použití těchto dveří je doporučováno pro vstup do hygienických místností, kde je potřebná účinná izolace – do operačních místností v nemocnici, ordinačních místností, do laboratoří v továrnách chemického a farmaceutického průmyslu.

Pohony Bravo a Activa se používají pro rychlé otevření a zavření pohyblivých křídel. I při této vysoké rychlosti pohybu je chod motoru tichý a bezproblémový.

Mezi další zajímavé vlastnosti patří: dokonalé těsnicí vlastnosti; atraktivní design; různobarevné konečné úpravy; nejmodernější technologie; tichý, silný a bezproblémový chod motoru; nejmodernější technologie

Typ Světlá šířka Max. váha křídla
Bravo 800 až 2950 mm 2 x 60 kg
Palma 800 až 2950 mm 2 x 120 kg
Activa 800 až 2000 mm 2 x 160 kg
Centrální posuvné dveře

Stranově posuvné dveře MANUSA

Automatické stranové dveře se skládají z jednoho pohyblivého křídla. Mohou obsahovat fixní stěnu na jedné straně, bez ohledu na to, zda se dveře otevírají doprava nebo doleva. Automatické lineární stranové dveře jsou velmi vhodným řešením zvláště tam, kde je otvor umístěn na jedné straně místnosti nebo v místech s omezeným prostorem. Tento typ dveří nachází uplatnění v prostorech jako jsou letiště, vlaková nádraží, veřejné budovy, nákupní střediska, hotely, lékárny nebo kdekoliv, kde potřebujete přidat na reprezentativním vzhledu.

Mezi další zajímavé vlastnosti patří: možnost dálkového ovládání pomocí PC; možnost připojení na bezpečnostní systém nebo alarm; tichý, silný a bezproblémový chod motoru; různý design dveřních křídel; nejmodernější technologie

Typ Světlá šířka Max. váha křídla
Bravo 800 až 2000 mm 2 x 60 kg
Palma 800 až 2000 mm 2 x 60 kg
Activa 800 až 1400 mm 2 x 160 kg
Stranově posuvné dveře

Čtyřkřídlé teleskopické dveře MANUSA

Automatické centrální teleskopické dveře se skládají ze čtyř křídel plně synchronizovaných. Vždy dvě dveřní křídla se otevírají na jednu stranu, přičemž první rychle a druhé pomaleji. Některá prostorová omezení mohou určit, jaký typ automatických dveří nainstalovat. Tento všestranný typ dveří poskytuje extrémně široký vstup.

Pohon Bravo používaný pro aktivaci dveří poskytuje vynikající rychlost otevření.

Mezi další zajímavé vlastnosti patří: možnost dálkového ovládání pomocí PC; možnost připojení na bezpečnostní systém nebo alarm; tichý, silný a bezproblémový chod motoru; různý design dveřních křídel; nejmodernější technologie

Typ Světlá šířka Max. váha křídla Max. šířka otevření
Bravo 1800 až 3900 mm 4 x 60 kg 2600 mm
Palma 1800 až 3900 mm 4 x 60 kg 2600 mm
ČTYŘ-KŘÍDLÉ TELESKOPICKÉ DVEŘE

Dvoukřídlé teleskopické dveře MANUSA

Automatické stranové teleskopické dveře se skládají ze dvou křídel plně synchronizovaných. Rychlé křídlo se otevírá doprava nebo doleva následované pomalejším křídlem. Je ideálním řešením pro menší prostory. Tento typ dveří je doporučený do vchodů s omezeným prostorem a do vchodů, kde je potřeba maximalizovat dosažitelný prostor.

Pohon Bravo používaný pro aktivaci dveří poskytuje vynikající rychlost otevření.

Mezi další zajímavé vlastnosti patří: možnost dálkového ovládání pomocí PC; možnost připojení na bezpečnostní systém nebo alarm; tichý, silný a bezproblémový chod motoru; různý design dveřních křídel; nejmodernější technologie; vynikající poměr mezi celkovou šířkou a šířkou otevření; ideální pro chodby a kanceláře

Typ Světlá šířka Max. váha křídla Max. šířka otevření
Bravo 800 až 2000 mm 2 x 75 kg 2600 mm
Palma 800 až 2000 mm 2 x 75 kg 2600 mm
Dvoukřídlé dveře

Kruhové a obloukové dveře MANUSA

Řada kruhových a obloukových automatických dveří se sestává ze 2 posuvných křídel. Posuvná křídla se pohybují v opačných směrech po předem přesně definovaném poloměru zakřivení a zajíždějí za pevná dveřní křídla s nepatrně větším poloměrem zakřivení. Zakřivení dveří může být v úhlu 180 (půlkruh) nebo jen několika málo stupňů. Provedení dveří je možné konvexní nebo konkávní.

Revoluční koncept a flexibilita univerzálního motoru BRAVO umožní navrhnout obloukové dveře s vyklenutým nebo vypouklým tvarem s různými poloměry a úhly.

Mezi další zajímavé vlastnosti patří: možnost dálkového ovládání pomocí PC; možnost připojení na bezpečnostní systém nebo alarm; tichý, silný a bezproblémový chod motoru; různý design dveřních křídel; nejmodernější technologie; široký průchod pro místa s vysokou frekvencí průchodu osob

Typ Světlá šířka Max. váha křídla Max. šířka otevření
Bravo 800 až 2200 mm 2 x 90 kg 2400 mm
Palma 800 až 2200 mm 2 x 90 kg 2400 mm
Obloukové vstupní dveře

Panikové dveře MANUSA

Řada kruhových a obloukových automatických dveří se sestává ze 2 posuvných křídel. Automatické panikové dveře s jedním nebo dvěma posuvnými křídly, u kterých je v případě nebezpečí možnost vyvrátit pohyblivá i fixní křídla, což zvýší světlost únikové cesty na celou šířku stěny s posuvnými dveřmi. Ze všech typů automatických dveří je toto jediný model, který je kombinací intenzivní frekvence průchodu osob s bezpečnou a okamžitou evakuací lidí v případě mimořádných okolností.

Pohon Bravo se používá pro rychlé otevření a zavření pohyblivých křídel.

Mezi další zajímavé vlastnosti patří: možnost dálkového ovládání pomocí PC; možnost připojení na bezpečnostní systém nebo alarm; tichý, silný a bezproblémový chod motoru; dveře s vyklápěcími křídly pro maximální bezpečí; dveře pro místa s vysokou frekvencí průchodu osob

Typ Světlá šířka Max. váha křídla Max. šířka otevření
Bravo 1200 až 3000 mm 2 x 75 kg 800 až 2000 mm
Palma 1200 až 3000 mm 2 x 75 kg 800 až 2000 mm
Panikové vstupní dveře

Hermetické posuvné dveře

Hermetické posuvné dveře jsou kombinací všech výhod posuvných dveří, jako rychlé otevření, plynulý a snadný přístup a efektivního těsnění, které uspokojí nejnáročnější požadavky. Automatické dveře se vyrábí v centrálním nebo stranovém provedení.

Použití těchto dveří je doporučováno pro vstup do hygienických místností, kde je potřebná účinná izolace – do operačních místností v nemocnici, ordinačních místností, do laboratoří v továrnách chemického a farmaceutického průmyslu.

Mezi další zajímavé vlastnosti patří: dokonalé těsnění; tichý, silný a bezproblémový chod motoru

Typ Světlá šířka Max. váha křídla Max. šířka otevření
Bravo 650 až 2950 mm 2 x 85 kg 2950 mm
Palma 650 až 2950 mm 2 x 85 kg 2950 mm
Hermetické dveře

Potřebujete nové posuvné vstupní dveře? Pošlete nám poptávku