Výsuvné markýzy

Výsuvné markýzy jsou skvělým stínícím prvkem na terase nebo balkóně. Design vás nadchne a věříme, že i konstrukce.

Výsuvné markýzy se hodí i do větších prostorů, pro zahradní posezení nebo terasy. Je skvělým architektonickým doplňkem a doufáme, že budete nadmíru spokojeni.

Jsou výborným vizuálním doplňkem vašeho domu, a dají se ovládat se dají manuálně nebo motoricky.

Výsuvné markýzy

Sluneční clona AZUR

AZUR je sluneční clona s dokonalým konstrukčním řešením. Základním prvkem konstrukce je nosný ocelový profil 35 x 35 mm, pomocí kterého je clona kompletně sestavena a předseřízena na montáž. K markýze je možno dodat různé typy konzol. Kloubová ramena uchycená na nosném profilu zajišťují optimální napětí vysouvané látky.

Látky jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností. Výběr látek je z velkého množství moderních vzorů, včetně speciálních fasádních látek Soltis a Tabela. Cenová dostupnost, velmi dobrá funkčnost a spolehlivost předurčují AZUR pro zastínění teras rodinných domů.

Ceny od: 13 395 kč

Typ Min. výsuv Max. šířka Max. výsuv
AZUR 120 cm 1200cm 300 cm
azur2

Sluneční clona SIGMA

Sigma je sluneční clona s dokonalým konstrukčním řešením. K markýze je možno dodat různé typy konzol.

Kloubová ramena zajišťují optimální napětí vysouvané látky. Látky jsou vyrobeny ze 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností. Výběr látek je z velkého množství moderních vzorů, včetně speciálních fasádních látek Soltis a Tabela.

Cenová dostupnost, velmi dobrá funkčnost a spolehlivost předurčují markýzy Sigma pro zastínění teras rodinných domů.

Ceny od: 9 196 kč

Typ Min. výsuv Max. šířka Max. výsuv
SIGMA 160 cm 500cm 300 cm
sigma

Sluneční clona SIGMA VARIOX

Název Sigma variox reprezentuje novou generaci výsuvných clon s nosným trojhranným profilem. Použití této clony je možné na terasách, zahradních restauracích, obchodech atd.

Použitý trojhranný profil má pevnější torzní vlastnosti a umožňuje lepší montáž při nerovnostech. Navíc oproti konvenční konstrukci se čtyřhranným profilem je tento profil prakticky neviditelný. Komponenty jako nosiče ramen, držáky trubky harmonicky ladí s válcovým tvarem hřídele s látkou.

Komfortní doplňkový mechanismus Ombramatic zajišťuje plynulé nastavení sklonu a tím clona dokáže dokonaleji chránit proti slunci a nežádoucím pohledům.

Ceny od: 11 380 kč

Typ Min. výsuv Max. šířka Max. výsuv
Classic 200 cm 1800cm 350 cm
Ombramatic 200 cm 500cm 350 cm
SIGMA VARIOX

Sluneční clona IDEAL PLUS

Ideal plus s překříženými rameny je speciální typ clony sestavené na nosném profilu. Tato jedinečná konstrukce umožňuje větší výsuv výrobku, než je jeho šířka. Kloubová ramena od 120 cm do 350 cm jsou v zavřeném stavu umístěna pod sebou a při vysouvání se kříží.

Rozdílný vzhled této důmyslné konstrukce oproti konstrukci ostatních clon je téměř zanedbatelný. Rafinované a elegantní provedení konstrukce markýzy ideal plus s překříženými rameny dává možnost zastínit např. hlavní vstup do budovy, úzké střešní terasy, nebo mnoho dalších míst, kde při požadovaném velkém výsuvu nezbývá místo na dostatečnou šíři výrobku.

Ideal plus lze dodávat se dvěmi, nebo čtyřmi kloubovými rameny, s ručním, případně motorovým ovládáním.

Ceny od: 23 254 kč

Typ Min. šířka Min. výsuv Max. šířka Max. výsuv
2 ramena 90 cm 120 cm 375 cm 350 cm
4 ramena 90 cm 120 cm 775 cm 350 cm
Sluneční clona IDEAL PLUS

Velkoplošná sluneční clona JUMBO

Typ JUMBO je velkoplošná clona vyvinutá speciálně pro velký výsuv ramen do 500 cm. To je umožněno teleskopickými rameny nové konstrukce. Již poměrně od malé šířky výrobku lze použít čtyři teleskopická ramena.

Markýzy JUMBO se vyznačují vysokou bezpečností (při poruše nedochází k vystřelení ramen, ale pouze k jejich plynulému vyjetí), vysokou stabilitou, maximální napnutím látky a rovnoběžnou polohou ramen vůči látce bez zlomů.

Tyto důležité znaky dovolují, aby plocha konstrukce jednoho výrobku byla až 60 m2. Ovládání clony je zajištěno motorem. Velmi vhodným doplňkem mimo jiných senzorových ovládání je větrná automatika.

Ceny od: 86 227 kč

Typ Min. šířka Min. výsuv Max. šířka Max. výsuv
JUMBO 390 cm 350 cm 1200 cm 500 cm
Velkoplošná sluneční clona JUMBO

Markýza SELECT

Kompaktní Selekt markýza je určena pro univerzální použití ke stínění teras, zahradních posezení, stejně jako v gastronomii.

Jedná se o markýzu s trojhranným nosným profilem, který spolu s universálními upevňovacími konzolami umožňuje montáž na stěnu, na strop nebo na krokvové konzoly.

Markýzu je možno vybavit komfortním mechanismem Ombramatik, který umožní plynulé nastavení sklonu markýzy.

Ceny od: 18 515 kč

Typ Min. šířka Min. výsuv Max. šířka Max. výsuv
1 190 cm 150 cm 1200 cm 350 cm
2 460 až 950 cm 150 cm 1200 cm 400 cm
Markýza SELEKT

Markýza IDEAL

Svým elegantním vzhledem je Ideal-markýza určena k zastínění teras, balkónů v soukromé sféře, zároveň lze tuto markýzu použít i pro zastínění objektů. Optimální pevnost hliníkové konstrukce je dosažena integrovanou stříškou. Při stažené markýze zabezpečuje stříška ochranu látky a mechaniky od venkovních nečistot.

Systém konzol umožňuje jednoduchou a časově nenáročnou montáž Ideal-markýzy na stěnu nebo na strop. Na větší rozměry je určena varianta Ideal-plus.

Touto markýzou je možno zastínit plochu až 21m2. Obě varianty markýz lze vybavit ovládáním převodovkou s klikou nebo elektromotorem. Prostřednictvím různých variant řídících systémů (např. automatika slunce/vítr nebo dešťové čidlo) lze markýzy ovládat velmi komfortním způsobem.

Ceny od: 13 608 kč

Typ Min. šířka Min. výsuv Max. šířka Max. výsuv
S 4150 150 cm 100 cm 500 cm 250 cm
S 4160 plus 150 cm 100 cm 600 cm 300 cm
Markýza IDEAL

Potřebujete novou markýzu? Pošlete nám poptávku